0 comments

Hercai 58. Bölüm 2. Fragmanı

Hercai 58. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Hercai yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Hercai yeni bölümü 7 Şubat Pazar günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Hercai 58. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Hercai 58. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Miran kazanın ardından bir türlü kendine gelemiyor, yardımların yetersiz kaldığı anda Reyyan hemen müdahale ediyor ve sevdalarından aldığı güçle bir mucize gerçekleşir. Olanların sadece bir kaza olmadığını düşünürler. Reyyan duyduklarından sonra Füsun’un karşısına çıkar ve ondan hesap soruyor. Azize Füsun’la alakalı karar vermeye çalışıyorken Füsun da kızından bir haber duymak için çabalar. Azra’nın gelmesiyle mutluluğu artan Dilşah diğer yandan da Azize’nin onu elinden almasından çok korkuyor. Bu korku onun büyük bir hata yapmasına sebep olur.

Hercai 58. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Hercai 58. Bölüm 2. Fragmanı ile 7 Şubat Pazar günü ATV’de yayınlanacak. Hercai yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Hercai Dizi Konusu

Midyat’a İstanbul’dan bir işadamı olarak memleketine gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu’na ortaklıktan başka şeylerde olmasını ister: torunu Reyyan ile evlenmek istediğini söyler. Fakat, bölgenin en güçlü aile reisi Nasuh’un çok iyi bir damat adayı dediği Miran için farklı planlar kurmaktadır. Ona bir torununu verecektir ama Reyhan’ı değil. Nasuh, Miran’ı kendi amaçlar için ikna etmeye çalışıyor, Miran’ın planlarından haberi yoktur. İki adam arasındaki haberleşme meraklandırıyor, gelecek haber iki genç kızın, Reyyan ve Yaren’in hayatını çok değiştirecektir. Midyat’ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde inanılmaz bir aşk hikayesi başlayacaktır. Yakışıklı Miran ile Midyat’ın güzelliği dillere destan olan Reyyan evlenebilecekler mi?

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz