0 comments

Hercai 59. Bölüm 2. Fragmanı

Hercai 59. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Hercai yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Hercai yeni bölümü 14 Şubat Pazar günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Hercai 59. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Hercai 59. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Dilşah’ın, Azize’yi yaralamasıyla tüm dengeler bir anda değişecektir. Reyyan bir taraftan Dilşah’ı korumak öte taraftan da Azize’yi yaşatmak zorunda hissediyor. Kendisi bu zorlu süreçte destek verecek tek kişide Azra oluyor. Füsun kızının nerede olduğunu bilen tek kişiyi, Azize’yi öldürmek için uğraşırken yaşaması için uğraşmak zorunda kalacak ve en sonunda her şeyi alt üst edecek şekilde intikam alacaktır. Diğer yandan Miran, Cihan’ı iyice köşeye sıkıştırıyor fakat onun Reyyan’ın bir şeyler gizlediğine dair ifadeleri ile iyice karışıyor. Reyyan ise Miran’dan daha fazla sır saklayamayacağına söz veriyor. Bununla alakalı bir adım atar ancak hepsini bekleyen büyük sürpriz vardır.

Hercai 59. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Hercai 59. Bölüm 2. Fragmanı ile 14 Şubat Pazar günü ATV’de yayınlanacak. Hercai yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Hercai Dizi Konusu

Midyat’a İstanbul’dan bir işadamı olarak memleketine gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu’na ortaklıktan başka şeylerde olmasını ister: torunu Reyyan ile evlenmek istediğini söyler. Fakat, bölgenin en güçlü aile reisi Nasuh’un çok iyi bir damat adayı dediği Miran için farklı planlar kurmaktadır. Ona bir torununu verecektir ama Reyhan’ı değil. Nasuh, Miran’ı kendi amaçlar için ikna etmeye çalışıyor, Miran’ın planlarından haberi yoktur. İki adam arasındaki haberleşme meraklandırıyor, gelecek haber iki genç kızın, Reyyan ve Yaren’in hayatını çok değiştirecektir. Midyat’ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde inanılmaz bir aşk hikayesi başlayacaktır. Yakışıklı Miran ile Midyat’ın güzelliği dillere destan olan Reyyan evlenebilecekler mi?

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz