0 comments

Hercai 60. Bölüm Fragmanı

Hercai 60. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Hercai yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Hercai yeni bölümü 21 Şubat Pazar günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Hercai 60. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Hercai 60. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Füsun’dan Azize’nin gerçek oğlu olduğunu duyan Hazar büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Miran ise babasına destek olur fakat o da olup bitenler karşısında çok üzgündür. Bir taraftan da bu sırrı bilen ve ona söylemeyen Reyyan’a çok tepkilidir. Reyyan ise Miran’ın onu anlamamasına çok üzülür. Azat ve Gönül için birbirlerine karşı koymak her geçen gün çok zorlanırlar Cihan, Yaren’in isteğiyle ailesini alıp Mardin’i terk edip İstanbul’a gitmeye karar verirler. Füsun öğrendiği korkunç gerçekle harekete geçer fakat onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Miran ve Reyyan birbirlerinin hasretine dayanamazken hem Hazar’ın hem de Azize’nin haline çok üzülen Nasuh’un aklına bir çare gelir.

Hercai 60. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Hercai 60. Bölüm Fragmanı ile 21 Şubat Pazar günü ATV’de yayınlanacak. Hercai yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Hercai Dizi Konusu

Midyat’a İstanbul’dan bir işadamı olarak memleketine gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu’na ortaklıktan başka şeylerde olmasını ister: torunu Reyyan ile evlenmek istediğini söyler. Fakat, bölgenin en güçlü aile reisi Nasuh’un çok iyi bir damat adayı dediği Miran için farklı planlar kurmaktadır. Ona bir torununu verecektir ama Reyhan’ı değil. Nasuh, Miran’ı kendi amaçlar için ikna etmeye çalışıyor, Miran’ın planlarından haberi yoktur. İki adam arasındaki haberleşme meraklandırıyor, gelecek haber iki genç kızın, Reyyan ve Yaren’in hayatını çok değiştirecektir. Midyat’ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde inanılmaz bir aşk hikayesi başlayacaktır. Yakışıklı Miran ile Midyat’ın güzelliği dillere destan olan Reyyan evlenebilecekler mi?

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz