0 comments

Hercai 61. Bölüm Fragmanı

Hercai 61. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Hercai yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Hercai yeni bölümü 28 Şubat Pazar günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Hercai 61. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Hercai 61. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Reyyan ve Miran’ın birbirlerine olan kırgınlıkları sona ermiş, aşkları her zamankinden de kuvvetli devam etmektedir. Öyle ki Miran, Reyyan’ın isteğiyle Azize’ye bir şans vermeye karar verir. Ancak ondan bir isteği olacaktır. Öte yandan çiftlikte duyulan silah sesi Hazar ve Nasuh’un çiftlik evine koşmalarına neden olur. Karşısında gördüğü manzara Hazar’ı şoke edecektir. Yaren’in verdiği haber onu öldürmeye kararlı olan Füsun’u durdurur. Dilşah, Azra’yı kaybetme korkusuyla yanlış adımlar atmaktadır. Bu sırada Reyyan ve Miran’ın hayatında ise tüm olup bitenlerden daha önemli bir durum meydana gelir. Füsun ve Dilşah hesaplaşmasında neler olacak? Azize Miran’ın şartını kabul edecek mi?

Hercai 61. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Hercai 61. Bölüm Fragmanı ile 28 Şubat Pazar günü ATV’de yayınlanacak. Hercai yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Hercai Dizi Konusu

Midyat’a İstanbul’dan bir işadamı olarak memleketine gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu’na ortaklıktan başka şeylerde olmasını ister: torunu Reyyan ile evlenmek istediğini söyler. Fakat, bölgenin en güçlü aile reisi Nasuh’un çok iyi bir damat adayı dediği Miran için farklı planlar kurmaktadır. Ona bir torununu verecektir ama Reyhan’ı değil. Nasuh, Miran’ı kendi amaçlar için ikna etmeye çalışıyor, Miran’ın planlarından haberi yoktur. İki adam arasındaki haberleşme meraklandırıyor, gelecek haber iki genç kızın, Reyyan ve Yaren’in hayatını çok değiştirecektir. Midyat’ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde inanılmaz bir aşk hikayesi başlayacaktır. Yakışıklı Miran ile Midyat’ın güzelliği dillere destan olan Reyyan evlenebilecekler mi?

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz