0 comments

Kalk Gidelim 103. Bölüm Fragmanı

Kalk Gidelim 103. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kalk Gidelim’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Kalk Gidelim yeni bölümü 4 Nisan 2020 Cumartesi akşamı saat 21:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kalk Gidelim dizisi 103. bölümüyle 4 Nisan 2020 Cumartesi günü TRT 1’de yayınlanacak. Kalk Gidelim’in bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

KALK GİDELİM YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Kalk Gidelim yeni bölümünde; Gülcan, karakteri Mustafa Ali’in kendisinden İstanbul’daki kurduğu fabrikayı ve yaşanan gelişmeleri saklamasını kaldıramaz. Gülcan kendisine yalan söylendiğinden dolayı boşanmaya karar verir. İstanbul’daki fabrikada ihraç edilecek olan Mustafa Ali bundan habersizdir.

Hanım ağa Meryem ise hamile olduğunu Ercan’a haber veriyor.

Seyfettin ise nikah masasında terk ettiği eski nişanlısı köye gelerek ortalığı karıştırmaktadır.  Seyfettin eşi Sevda ise eskide yaşanan bu olayı gizlenmesini eşine soracaktır. Seyfettin ise bunu eşine nasıl anlatacaktır?

Gün itibariyle TRT1’de Kalk gidelim 103. Bölümün 2. Fragmanı yayınlanmıştır izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz