0 comments

Kalk Gidelim 104. Bölüm Fragmanı yayında

Kalk gidelim 104. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kalk Gidelim’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Kalk Gidelim yeni bölümü 11 Nisan 2020 Cumartesi akşamı saat 21:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kalk Gidelim dizisi 104. bölümüyle 11 Nisan 2020 Cumartesi günü TRT 1’de yayınlanacak. Kalk Gidelim’in bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

KALK GİDELİM YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Kalk Gidelim 104. bölüm Fragmanı; Nurcan, Mustafa Ali’nin kendisinden gizlediği tüm gerçekleri özellikle de Meryem’den öğrenince dayanamayacak, Mustafa Ali’yi ve tüm aileyi bırakıp İstanbul’a geri dönmek isteyecektir.
 
Dal ailesini ilgilendiren asıl konu ise Seyfettin’in tüm ailesinden gizli bir durumu olduğunu öne süren bir kadın çıkagelmiştir. Seyfettin, tanımadığını söylese de tüm aileyi inandırmak zor olacaktır. Sümbül’ün elinde gençlik yıllarına ait bir fotoğraf vardır. Sevda haliyle Sümbül’ün ısrarından dolayı işkillenmeye, kıskanmaya ve Seyfettin ile çatışmaya başlar.
 
Meryem ise Ercan’a baba olacağını söyler. Artık Ercan’ın Şakir ile ortak bir derdi vardır. Dudu ve Meryem’in aynı anda aynı bulunmaz bir meyveyi aşermesi iki baba adayının başını nasıl bir derde sokabileceğini kimse hayal etmemiştir. Kendilerini bir soygunun içerisinde bulacaklar ve kurtulmaları sandıkları kadar kolay olmayacaktır.

Yorum Yaz