0 comments

Kalk Gidelim 105. Bölüm Fragmanı

Kalk Gidelim 105. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kalk Gidelim’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Kalk Gidelim yeni bölümü 18 Nisan 2020 Cumartesi akşamı saat 20:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kalk Gidelim dizisi 105. bölümüyle 18 Nisan 2020 Cumartesi günü TRT 1’de yayınlanacak. Kalk Gidelim’in bu hafta yayınlanacak yeni bölümün fargmanında neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

KALK GİDELİM 105. BÖLÜM FRAGMANI NELER OLUYOR?

Kalk Gidelim 105. Bölüm Fragmanı seyircilerle buluştu. Sevda, Sümbül olayında tam Seyfettin’e inanmışken gençlik yıllarından çıkan “Saffet” yazılı forma ortalığın yeniden karışmasına sebep olur. Seyfettin, tüm bunların içinden çıkmak adına yollar arıyor. Gerçekten Sümbül haklı mıdır yoksa Seyfettin’in söyledikleri mi doğrudur?

Markete girdikleri maskelerle soyguna denk gelen ve her yerde aranan Şakir, Ercan, Efe ve İnsaf polis tarafından her yerde arandıklarını düşünerek kurtulma planları yaparlar.

Meryem’in Ercan’a bir sürprizi daha vardır. Ama bu sürpriz aynı zamanda Meryem’in de beklemediği bir şeydir. Ercan gerçekten baba olabilir mi? Evde bir sabah kahvaltısında yapılan yumurtalı ekmek tüm ev halkını karıştırmaya yetebilir mi?

Nurcan’la, Mustafa Ali barışıyorlar.  Kalk gidelim 105 bölüm fragmanda Seyfettin Tekrardan Baba mı oluyor?

Kalk Gidelim 105. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı linke tıklayıp izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz