0 comments

Kalk Gidelim 107. Bölüm Fragmanı

Kalk Gidelim 107. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kalk Gidelim’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Kalk Gidelim yeni bölümü 20 Haziran 2020 Cumartesi akşamı saat 20:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kalk Gidelim dizisi 107. Bölüm ile 20 Haziran 2020 Cumartesi günü TRT 1’de yayınlanacak. Kalk Gidelim’in bu hafta yayınlanacak yeni bölümün fragmanında neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

KALK GİDELİM EVE YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Kalk Gidelim 107. Bölüm Fragmanı, yayınlandı. Yeni bölüm fragmanından ipuçları sizlerle. Pandemi zamanın da İstanbul’da kalan Seyfettin, arabasının tamir etmesiyle sonunda köyüne dönmek üzere yola koyuluyor. Seyfettin’le aynı zamanda İstanbul’dan köye dönen biri daha var; O da Ercan’dır. Ercan ve Seyfettin, aynı zamanlarda ve birbirlerinden habersiz yola çıkıyorlar. Ne tesadüf ki; kader onları yolda bir araya getiriyor. Üstelik Meryem, Ercan’ın bu süreçte İstanbul’da olduğunu bir telefon görüşmesiyle öğrenmeyi başarmıştır. Mustafa Ali ise “piyasalar normale dönünce” Meryem’le ortaklaşa kuracakları fabrika işine hızlandırmak için harekete geçiyor.
 
Şakir ise evinde büyük bir tadilata sokuyor. Masrafları çoktur. Muhtar olan babası Ankara’ da yerel yönetimlerle ilgili bir konferansla katıldığından dolayı köyde değildir. Şakir, tadilat sürecinde babasının boş olan evine yerleşmektedir. Masrafları karşılamak için Veli aramaya başlar. Çünkü babası Ankara’ya giderken fabrikadaki hisselerinin yönetimini Veli Demir’e bırakmıştır. Şakir, Veli Demir’in bu engellerinden dolayı bir türlü istediği şekilde hareket edemez ve finansal bir krize giriyor. Veli, bu süreci Duru ile beraber ıssız bir köyde doğal bir hayat yaşayarak geçirmiştir.

Yorum Yaz