0 comments

Kalk Gidelim Eve 1. Bölüm 2. Fragmanı

Kalk Gidelim Eve 1. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kalk Gidelim Eve’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Korona salgınından dolayı, dizinin ev versiyonu ilk kez seyirciyle bulaşacak. Kalk Gidelim Eve yeni bölümü 24 Nisan 2020 Cuma akşamı saat 21:30 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kalk Gidelim Eve dizisi 1. bölümüyle 24 Nisan 2020 Cuma günü TRT 1’de yayınlanacak. Kalk Gidelim Eve’in bu hafta yayınlanacak yeni bölümün 2. fragmanında neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? 2. Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

KALK GİDELİM EVE 1. BÖLÜM 2. FRAGMANI NELER OLUYOR?

Kalk Gidelim Eve 1. Bölüm 2. Fragmanı, Evde kal versiyonuyla seyircilerle buluştu. Nurcan’ın Mustafa Ali’yi odasından uzaklaştırmak adına süper bir plan düşünüyor. Seyfettin Sevda’yla, Mustafa Ali Nurcan’la yataklarını ayırıp küserler. Bu olay kardeşlik bağlarını iyice birleştiriken, iki kardeş bu süreci birlikte nasıl idare edecekler?
Meryem’in Dallar’a karşı yıllardır süre gelen kızgınlığı Halim ve Badegül’ü de bebek konusunda ciddi bir şekilde etkileyecektir. Sevda’nın Badegül’e davranışları Halim’i de son derece rahatsız etmektedir.
Dudu, sabah şiddetli bir sancı ile uyanınca Şakir’ le yine doktor gitmek için yollara düşerler. Aksi gibi Sevda da evde sancılanınca Hatice, Sevda’nın da yine yüklü olduğunu düşünüp müjdeyi herkese veriyor.
Duru’nun çok güzel bir projesi var. Köyde geçirdiği günleri herkese gösterebileceğini ve örnek olabileceğini düşünmektedir. Bütün aileyle bunu paylaşmaya karar veriyor. Tüm aileyi bir araya toplayacaktır ki onları büyük bir sürpriz beklemektedir.

Kalk gidelim eve 2.bölüm fragmanı yayınlandı. yeni bölümü 1 mayıs cuma günü ekranlarda…

Yorum Yaz