0 comments

Kalk Gidelim Eve 2. Bölüm Fragmanı

Kalk Gidelim Eve 2. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kalk Gidelim Eve’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Korona salgınından dolayı, dizinin ev versiyonu ilk kez seyirciyle bulaşacak. Kalk Gidelim Eve yeni bölümü 1 Mayıs 2020 Cuma akşamı saat 21:30 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kalk Gidelim Eve dizisi 2. Bölüm ile 1 Nisan 2020 Cuma günü TRT 1’de yayınlanacak. Kalk Gidelim Eve’in bu hafta yayınlanacak yeni bölümün fragmanında neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. Kalk gidelim eve 2. Bölüm 2. Fragmanı yayınlanıyor.

KALK GİDELİM EVE 2. BÖLÜM FRAGMANI NELER OLUYOR?

Kalk Gidelim Eve 2. Bölüm Fragmanı, Evde kal versiyonuyla seyircilerle buluştu. Ercan’ın başına gelen olayların perde arkasında yaşanan gerçekler ortaya çıktığında, Meryem’in kafası iyice karışmaktadır.
Nurcan’ın Mustafa Ali’yi evin odasından uzaklaştırmak için harika bir düşüncesi vardır. Seyfettin Sevda’yla, Mustafa Ali Nurcan’la küstükleri için yataklarını ayırıyor. Bu durum iki kardeşi birbirlerine karşı iyice bağlarken, iki kardeş bu süreci birlikte nasıl atlatacakları merakla bekleniyor?
Meryem’in Dallar’a karşı uzun yıllardır süren öfkesi Halim ve Badegül’ü de ciddi bir şekilde etkiliyor. Sevda’nın Badegül’e davranışları Halim’i de rahatsız ediyor.
Dudu, sabah şiddetli bir sancı ile uyanınca Şakir’ le yine doktora gitmek için yollarına düşüyor. Aksi gibi Sevda da evde sancılanınca Hatice, Sevda’nın da yine hamile olduğunu düşünmektedir.
Ercan yaramazı, “Köye virüs geldi, köy karantinaya alınıyor” diye anons yapınca Sefer aniden muhtarlığa koştururken, masadakiler hemen Nurcan’a bakıp şaşırırlar.

Yorum Yaz