0 comments

Kalk Gidelim Eve 3. Bölüm 2. Fragmanı

Kalk Gidelim Eve 3. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kalk Gidelim Eve’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Korona vürüsünden dolayı, dizinin ev versiyonu ilk kez seyirciyle bulaşacak. Kalk Gidelim Eve yeni bölümü 8 Mayıs 2020 Cuma akşamı saat 21:30 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kalk Gidelim Eve dizisi 3. Bölüm ile 8 Mayıs 2020 Cuma günü TRT 1’de yayınlanacak. Kalk Gidelim Eve’in bu hafta yayınlanacak yeni bölümün 2. Fragmanında neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? 2. Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

KALK GİDELİM EVE YENİ BÖLÜM FRAGMANI NELER OLUYOR?

Kalk Gidelim Eve 3. Bölüm 2. Fragmanı, Evde kal versiyonuyla seyircilerle buluştu.  Aralarında onları ayıran bir kapı var ve Nurcan, arada kapı olsa da Mustafa Ali ile uğraşmaktan vazgeçmiyor. Annesine sürpriz yapmak için Sadık’tan annesi ile tanıştıkları ilk gün söylediği türküyü videoya çekip, atmasını istiyor. Fakat bu türkü daha sonra bambaşka bir olaya sebep olacak. Mustafa Ali, Seyfettin’i en sonunda İstanbul’da ki eski avukatının boş villasına yerleştirmeye karar veriyor. Seyfettin’in başı rahata erince Sevda kıskançlıkla boğuşuyor. Kalk Gidelim Eve 4. Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.

KALK GİDELİM 3. BÖLÜM İPUÇLARI NELER?

Ailesinin Samime Yıldızı yakıştırmaları şaşkınlık yaşatıyor. Bu girişimden Sevda vazgeçecek mi? İnsafla güzel bir aşk hikayesi çizen ikilinin tekrar bir araya gelmesini bekliyoruz.

Yorum Yaz