0 comments

Kalk Gidelim Eve 3. Bölüm Fragmanı

Kalk Gidelim Eve 3. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kalk Gidelim Eve’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Korona vürüsünden dolayı, dizinin ev versiyonu ilk kez seyirciyle bulaşacak. Kalk Gidelim Eve yeni bölümü 8 Mayıs 2020 Cuma akşamı saat 21:30 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kalk Gidelim Eve dizisi 3. Bölüm ile 8 Mayıs 2020 Cuma günü TRT 1’de yayınlanacak. Kalk Gidelim Eve’in bu hafta yayınlanacak yeni bölümün Fragmanında neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

KALK GİDELİM EVE YENİ BÖLÜM FRAGMANI NELER OLUYOR?

Kalk Gidelim Eve 3. Bölüm Fragmanı, Evde kal versiyonuyla seyircilerle buluştu. Köydeki Mustafa Ali, İstanbul’da kalan Seyfettin’i otele yerleştiriyor ama Seyfettin çok pahalı bulduğu için oteli terk ediyor. Şimdi Seyfettin’e kalacak yeni bir ev lazımdır ama Mustafa Ali kendi derdiyle uğraşıyor. Çünkü yalnızlığından sıkılan Mustafa Ali, küçük halüsinasyonlar görmeye başlıyor ve aklını yitirmeye başladığını düşünmektedir. Nurcan ise 14 günlük karantina sürecini asla bozmak istemiyor. Kalk gidelim Eve 3. Bölüm 2. Fragmanı sitemize eklenmiştir.

Kalk Gidelim Eve 3. Bölüm Fragmanı
Kalk Gidelim Eve 3. Bölüm Fragmanı

Aralarında onları ayıran bir kapı var ve Nurcan, arada kapı olsa da Mustafa Ali ile uğraşmaktan vazgeçmiyor. Annesine sürpriz yapmak için Sadık’tan annesi ile tanıştıkları ilk gün söylediği türküyü videoya çekip, atmasını istiyor. Fakat bu türkü daha sonra bambaşka bir olaya sebep olacak. Mustafa Ali, Seyfettin’i en sonunda İstanbul’daki eski avukatının boş villasına yerleştirmeye karar veriyor. Seyfettin’in başı rahata erince Sevda kıskançlıkla boğuşuyor.

Yorum Yaz