0 comments

Kalk Gidelim Eve 5.Bölüm Fragmanı

Kalk Gidelim Eve 5.Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kalk Gidelim Eve’in yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Korona vürüsünden dolayı, dizinin ev versiyonu ilk kez seyirciyle bulaşacak. Kalk Gidelim Eve yeni bölümü 22 Mayıs 2020 Cuma akşamı saat 21:30 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kalk Gidelim Eve dizisi 5.Bölüm ile 22 Mayıs 2020 Cuma günü TRT 1’de yayınlanacak. Kalk Gidelim Eve’in bu hafta yayınlanacak yeni bölümün Fragmanında neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

KALK GİDELİM EVE YENİ BÖLÜM FRAGMANI NELER OLUYOR?

Kalk Gidelim Eve 5.Bölüm Fragmanı, Evde kal versiyonuyla seyircilerle buluştu. Seyfettin’e istanbul’da eve gelen davetsiz misafir Sevda’nın kıskançlık krizine girmesine sebep oluyor. Bu kıskançlık üzerine Seyfettin de Sevda’ya küsüyor ikilinin arasındaki kıskançlık atışması komik anlara sebep oluyor. Bu kıskançlıkların sonunda ilişkileri tahmin edilmedik bir şekilde eskisinden de sıcak bir hal alıyor.

Evde kalmak Mustafa Ali’ yi ruhsal olarak ciddi anlamda etkilemektedir. En önemli sebebi ise aslında Nurcan’dır. Nurcan’ın yaptıkları zaman zaman Mustafa Ali’yi çığırından çıkartmakta çoğu zaman da özlem duygularını depreştiriyor. Ayrı odalarda yaşamak durumunda olmalarına rağmen Nurcan Mustafa Ali’ye güzel bir oyun oynamaya devam ediyor. Kalk Gidelim Eve 6.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz