0 comments

Kefaret 11. Bölüm Fragmanı

Kefaret 11. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kefaret yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Kefaret yeni bölümü 31 Ocak Pazar günü saat 20:00 de FOX TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kefaret 11. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşancak?

Kefaret 11. Bölüm fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Kefaret dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Ahmet’in DNA testi yaptırmak istemesinden dolayı Sinan Zeynep’e Cansu ile alakalı söyleyeceklerini beklemeye alır. Münevver’in yaptığı plandan dolayı Sinan, Zeynep’e evlilik teklif zorunda kalıyor ancak DNA sonucu negatif çıkan Ahmet’in çiftliğe bir anda gelmesi yüzünden ortalık karışmaktadır.

Kefaret 11. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Kefaret 11. Bölüm fragmanı ile 31 Ocak Pazar günü FOX TV’de yayınlanacak. Kefaret yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Kefaret Dizi Konusu

Kefaret dizisi Zülfi Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli kitabından uyarlanmıştır. Kefaret dizisi İstanbul da çekilmektedir.

Sakin bir kasaba lisesinde öğretmenlik mesleğini yapan ve kocası doktor Ahmet ve iki çocukları ile mutlu bir yaşam yaşan Zeynep’in güzel yaşamı kızının birden kaybolması ile bir adan her şey tersine dönmeye başlar. Zeynep bir bir elindeki tüm güzellikleri yitirirken İstanbul’dan ataması yapılan başarılı genç komiser Sinan sayesinde hayata tutunur ve umutlarını diri tutmaya devam edecektir. Her an kızını bulabilmek adına her yolu denemesine rağmen sonuç bulmayan Zeynep sonunda inanılmaz bir eyleme kalkışır ve hiç beklemediği bir durumlar karşılaşır.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz