0 comments

Kefaret 12. Bölüm 2. Fragmanı

Kefaret 12. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kefaret’in yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Kefaret yeni bölümü 7 Şubat Pazar günü saat 20:00 de FOX TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kefaret 12. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Kefaret 12. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Kefaret dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Zeynep ve Ahmet negatif çıkan DNA testinin şokunu yaşıyorken, Alp, Meltem’in de yardımları ile Zeynep’i sıkıntıya sokacak bir plan kurarlar. Zeynep ve Sinan, Sinan’ın bağlanma ve evlilik endişesinin ortaya çıkması ile bozulan ilişkilerini düzeltmeye çalışıyor. Hayal kırıklığına uğrayan Ahmet, Meltem’e durumu anlatıp ona sığınır. Arzu iyice kötüleşen yarasından dolayı bayılıp okula gidemeyince Cansu okul gezisi dönüşünde Zeynep ve Sude ile çiftliğe gitmek mecburiyetinde kalıyor.

Kefaret 12. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Kefaret 12. Bölüm 2. Fragmanı ile 7 Şubat Pazar günü FOX TV’de yayınlanacak. Kefaret yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Kefaret Dizi Konusu

Kefaret dizisi Zülfi Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli kitabından uyarlanmıştır. Kefaret dizisi İstanbul da çekilmektedir.

Sakin bir kasaba lisesinde öğretmenlik mesleğini yapan ve kocası doktor Ahmet ve iki çocukları ile mutlu bir yaşam yaşan Zeynep’in güzel yaşamı kızının birden kaybolması ile bir adan her şey tersine dönmeye başlar. Zeynep bir bir elindeki tüm güzellikleri yitirirken İstanbul’dan ataması yapılan başarılı genç komiser Sinan sayesinde hayata tutunur ve umutlarını diri tutmaya devam edecektir. Her an kızını bulabilmek adına her yolu denemesine rağmen sonuç bulmayan Zeynep sonunda inanılmaz bir eyleme kalkışır ve hiç beklemediği bir durumlar karşılaşır.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz