0 comments

Kefaret 13. Bölüm 2. Fragmanı

Kefaret 13. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kefaret’in yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Kefaret yeni bölümü 14 Şubat Pazar günü saat 20:00 de FOX TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kefaret 13. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Kefaret 13. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Kefaret dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Hiç beklemedik bir anda Cansu’yu Zeynep’in yanında bulan Sinan kızı Kartal’dan koruyabilmek adına çiftliği korumaya alır Arzu’yu da Ahmet’in evinde kontrol altında tutmaya çalışır. Arzu bir an evvel iyileşip Cansu’yu Zeynep’in yanından alabilmek adına planlar yaparken Zeynep’in gerçek evladının Cansu olduğu konusunda şüpheleri iyice artar. Sinan ve adamlarının baskılarından zor kurtulan Kartal ise Mehmet’i takip altına alarak Cansu’nun yerini buluyor. Zeynep tüm gerçekleri öğrenebilecek mi, Sinan Cansu’yu Kartal’dan nasıl koruyabilecek mi?

Kefaret 13. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Kefaret 13. Bölüm 2. Fragmanı ile 14 Şubat Pazar günü FOX TV’de yayınlanacak. Kefaret yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Kefaret Dizi Konusu

Kefaret dizisi Zülfi Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli kitabından uyarlanmıştır. Kefaret dizisi İstanbul da çekilmektedir.

Sakin bir kasaba lisesinde öğretmenlik mesleğini yapan ve kocası doktor Ahmet ve iki çocukları ile mutlu bir yaşam yaşan Zeynep’in güzel yaşamı kızının birden kaybolması ile bir adan her şey tersine dönmeye başlar. Zeynep bir bir elindeki tüm güzellikleri yitirirken İstanbul’dan ataması yapılan başarılı genç komiser Sinan sayesinde hayata tutunur ve umutlarını diri tutmaya devam edecektir. Her an kızını bulabilmek adına her yolu denemesine rağmen sonuç bulmayan Zeynep sonunda inanılmaz bir eyleme kalkışır ve hiç beklemediği bir durumlar karşılaşır.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz