0 comments

Kefaret 14. Bölüm 2. Fragmanı

Kefaret 14. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kefaret’in yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Kefaret yeni bölümü 21 Şubat Pazar günü saat 20:00 de FOX TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kefaret 14. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Kefaret 14. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Kefaret dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Zeynep, Elif’e kavuştuğuna sevinemeden küçük kız Kartal tarafından kaçırılır. Aramalar sürerken Sinan, Mehmet ve Arzu’yu gözaltına aldırır ve Kartal’dan gelecek fidye telefonunu beklemeye başlarlar. Zeynep beş yıldır kızına hasret kalmasına neden olan Arzu’nun Ahmet’in evinde tedavi edildiğini öğrenince deliye döner ve bütün hırsını Arzu’dan alır. Arzu, Ahmet’in yardımıyla polisin elinden kurtulmayı başarırken Zeynep de Kartal tarafından rehin alınır. Sinan sevdiği kadını ve kızını kurtarmayı başarabilecek mi? Zeynep’in gerçek kızı olmadığı ortaya çıkan Sude’nin yasal durumu ne olacak?

Kefaret 14. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Kefaret 14. Bölüm 2. Fragmanı ile 21 Şubat Pazar günü FOX TV’de yayınlanacak. Kefaret yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Kefaret Dizi Konusu

Kefaret dizisi Zülfi Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli kitabından uyarlanmıştır. Kefaret dizisi İstanbul da çekilmektedir.

Sakin bir kasaba lisesinde öğretmenlik mesleğini yapan ve kocası doktor Ahmet ve iki çocukları ile mutlu bir yaşam yaşan Zeynep’in güzel yaşamı kızının birden kaybolması ile bir adan her şey tersine dönmeye başlar. Zeynep bir bir elindeki tüm güzellikleri yitirirken İstanbul’dan ataması yapılan başarılı genç komiser Sinan sayesinde hayata tutunur ve umutlarını diri tutmaya devam edecektir. Her an kızını bulabilmek adına her yolu denemesine rağmen sonuç bulmayan Zeynep sonunda inanılmaz bir eyleme kalkışır ve hiç beklemediği bir durumlar karşılaşır.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz