0 comments

Kefaret 15. Bölüm Fragmanı

Kefaret 15. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kefaret’in yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Kefaret yeni bölümü 28 Şubat Pazar günü saat 20:00 de FOX TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kefaret 15. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Kefaret 15. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Kefaret dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Zeynep bir taraftan anne ve baba özlemi çeken Cansu’nun isyanıyla başa çıkmaya çalışırken diğer taraftan da devlet korumasına alınmak istenen Sude’nin hukuki sorunlarıyla uğraşmaktadır. Zeynep, Sinan’ın kendisiyle evlenip Sude’nin koruyucu ailesi olma planlarından Avukat Buket’in telkinleriyle vazgeçtiğini öğrenip iyice çileden çıkar. Arzu, Cansu’ya ulaşabilmek amacıyla Ahmet’i baştan çıkarabilmek için her yolu denerken Meltem de boş durmayıp savcılığa Zeynep’in sahtekarlık yaparak Sabri’nin mirasına konduğu yönünde bir ihbarda bulunur. Açılan soruşturma nedeniyle bütün paralarına el konan Zeynep zor günler yaşarken Ahmet hasret çeken Cansu ve Arzu’yu gizlice görüştürmeye karar verir.

Kefaret 15. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Kefaret 15. Bölüm Fragmanı ile 28 Şubat Pazar günü FOX TV’de yayınlanacak. Kefaret yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Kefaret Dizi Konusu

Kefaret dizisi Zülfi Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli kitabından uyarlanmıştır. Kefaret dizisi İstanbul da çekilmektedir.

Sakin bir kasaba lisesinde öğretmenlik mesleğini yapan ve kocası doktor Ahmet ve iki çocukları ile mutlu bir yaşam yaşan Zeynep’in güzel yaşamı kızının birden kaybolması ile bir adan her şey tersine dönmeye başlar. Zeynep bir bir elindeki tüm güzellikleri yitirirken İstanbul’dan ataması yapılan başarılı genç komiser Sinan sayesinde hayata tutunur ve umutlarını diri tutmaya devam edecektir. Her an kızını bulabilmek adına her yolu denemesine rağmen sonuç bulmayan Zeynep sonunda inanılmaz bir eyleme kalkışır ve hiç beklemediği bir durumlar karşılaşır.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz