0 comments

Kuruluş Osman 18. Bölüm 2. Fragmanı

Kuruluş Osman 18. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kuruluş Osman’ın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Kuruluş Osman yeni bölümü 22 Nisan 2020 Çarşamba günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman dizisi 18. Bölümü 22 Nisan 2020 Çarşamba günü ATV’de yayınlanacak. Kuruluş Osman’ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN 18. BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Kuruluş Osman 18. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı, dizi severler heyecanlan 18. Bölümü beklemeye devam ediyor. Geyhatu’nun Bizans prensesi Adelfa ile evlilik yapmasıyla kurulacak Moğol-Bizans ittifakına engel olabilmek için güçlerini birleştiren Osman Bey ve Balgay; Geyhatu’yu desteğini alan Alişar ve Dündar’ın kurdukları oyunu bozabilmek için herşeyi yapacaklar. Zöhre Hatun ve Aygül, Dündar’a bu konuda nasıl bir destek verecek? Gündüz Bey, Alişar’ın baskısına karşı Kayı Obası’nı ayakta tutabilecek mi? Geyhatu, Osman Bey’in Bizans prensesi Adelfa’yı elinden almasının acısını nasıl çıkartacak. Osman Bey düşmanı Balgay ile yaptığı ittifak nasıl devam edeceği yeni bölümde izleyenleri bekliyor.

KURULUŞ OSMAN DIZI KONUSU:

O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini yakacak. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman’dı… Karanlığın içinde ona yol gösteren “aşk” oluyor…

Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını “aşkla” gördü.

Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını “aşkla” verdi.

72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş’un adı oldu…

Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.

Kuruluş Osman 19. Bölüm Fragmanı yayınlandı izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz