0 comments

Kuruluş Osman 18. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 18. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kuruluş Osman’ın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Kuruluş Osman yeni bölümü 22 Nisan 2020 Çarşamba günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman dizisi 18. bölümüyle 22 Nisan 2020 Çarşamba günü ATV’de yayınlanacak. Kuruluş Osman’ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN 18. BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Kuruluş Osman 18. Bölüm Fragmanı seyircilerle buluştu. Alem yeniden nizama kavuşacak! Bu millet Allah’ın izniyle şeytanın ordusunu tarumar edecek!”Osman Bey, Moğol-Bizans ittifakına engel olabilmek için her şeyi yapacaktır, Osman Bey’e karşı nasıl bir tuzak içindeler yeni bölümde göreceğiz.

Moğolların desteğini ve yardımlarını arkasına alan Alişar, uç bölgesinde otoritesini yeniden kurmak için her şeyi yapıyor. Balgay intikam için Osman’la iş birliğimi yapıyor? Gündüz Bey, beylik görevini hakkıyla yerine getirebilecek mi?

KURULUŞ OSMAN DIZI KONUSU:

O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini yakacak. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman’dı… Karanlığın içinde ona yol gösteren “aşk” oluyor…

Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını “aşkla” gördü.

Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını “aşkla” verdi.

72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş’un adı oldu…

Yorum Yaz