0 comments

Kuruluş Osman 20. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 20. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kuruluş Osman’ın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Kuruluş Osman yeni bölümü 6 Mayıs 2020 Çarşamba günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman dizisi 20. Bölümü 6 Mayıs 2020 Çarşamba günü ATV’de yayınlanacak. Kuruluş Osman’ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN 20. BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Kuruluş Osman 20. Bölüm Fragmanı yayınlandı, dizi severler heyecanla Kuruluş Osman 20. Bölümü beklemeye devam ediyor. Kuruluş Osman’ın yeni bölümünde, Aygül ve Burçin’in Prenses Adelfa’yı kaçırıp Alişar beye teslim ediyorlar. Bunun üzerine harekete geçen Osman Bey, Dündar’ın karşısına dikilip hesap sormaktadır. İkilinin arası iyice geriliyor ve sonunda kılıçlar çekiliyor.

Bala Hatunu Alpler kurtarmaktadır. Dündar’ın oğlunun gelişi dengeleri nasıl değiştirecek? Dündar bey Oğlu Bahadır’ı affedecek mi? Osman Bey’in Margarit keşişlerine karşı savaşını izleyeceğiz. Görevinde ona eşlik edecek Kayı Ulusunun Sungur Tekin olduğu anlaşılmaktadır. Osman Bey bu zorlu görevde Bizans ile Moğolların ittifakını bozabilecek mi? Kuruluş Osman 20 bölüm 2 fragmanı sitemize eklenmiştir.

KURULUŞ OSMAN DIZI KONUSU:

O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini yakacak. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman’dı… Karanlığın içinde ona yol gösteren “aşk” oluyor…

Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını “aşkla” gördü.

Kuruluş Osman 20. Bölüm Fragmanı
Kuruluş Osman 20. Bölüm Fragmanı

Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını “aşkla” verdi.

72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş’un adı oldu…

Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.

Yorum Yaz