0 comments

Kuruluş Osman 21. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 21. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kuruluş Osman’ın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Kuruluş Osman yeni bölümü 13 Mayıs 2020 Çarşamba günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman dizisi 21. Bölümü 13 Mayıs 2020 Çarşamba günü ATV’de yayınlanacak. Kuruluş Osman’ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN YENİ DE NELER OLACAK?

Kuruluş Osman 21. Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı, dizi severler heyecanlan 21. Bölümü beklemeye başladı. Kayı Obası’nda sular durulmuyor. Kayı Obası’nda ki beklenen hesaplaşmanın sonucunda ne olacak. Osman bey’in Aygül’e söylediklerinden sonra Oba’da duramayan Bala hatun atıyla Obadan hızla uzaklaşır.

Ağabeyi Konur Alp’in sunduğu delil ile çocuk yaşta Moğollar tarafından esir alındığını ve aslen Türk olduğunu öğrenen Kongar, her şeyi çocukluğunu hatırlar ve ağabeyine hak verir.  Kongar abisiyle konuştuktan sonra İslam dinini kabul ediyor. Aygül’ü ikna ettiğini düşünürken farkında olmadan Alişar’ın tuzağına düşüyor. Osman Bey bu tuzaktan nasıl kurtulacak mı?

Yorum Yaz