0 comments

Kuruluş Osman 22.Bölüm 2.Fragmanı

Kuruluş Osman 22.Bölüm 2.Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kuruluş Osman’ın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Kuruluş Osman yeni bölümü 20 Mayıs 2020 Çarşamba günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman dizisi 22.Bölüm ile 20 Mayıs 2020 Çarşamba günü ATV’de yayınlanacak. Kuruluş Osman’ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? 2.Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN YENİ DE NELER OLACAK?

Kuruluş Osman 22.Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı, dizi severler heyecanlan 22. Bölümü beklemeye başladı. 22.Bölümün 2.Fragmanında Osman Bey’in gördüğü rüya kendisini çok etkiliyor. Gördüğü Rüya aslında Osmanlı İmparatorluğunun müjdesidir.

Kuruluş Osman 22.Bölüm 2.Fragmanı
Kuruluş Osman 22.Bölüm 2.Fragmanı

Kayı Obası’nda sular durulmuyor. Aygül’ün şaşırtan ihanetine uğrayan ve ardından yakalanan Osman Bey, bu bölümde Moğolların elinde inanılmaz işkencelere maruz kalmaktadır. Balgay, Osman Bey’i darağacına asıp Osman Bey’in arkasında gücün kimi olduğunu ona malumatları kimin verdiğini öğrenmeye çalışıyor. Dündar Bey’in oğlu Bahadır Alişar Beyle birlikte beyliği geri almak için sinsice bir pusu kurmaktadır. Dündar, Gündüz ve Bamsı beyleri tuzağa düşürmektedir. Osman Bey, Moğolların elinden Kongar’ın yardımı ile kurtulmayı başarıyor.

Şehit oğlunun nişanlısı Burçin tarafından okla 2 kez vurulan Bamsı Bey, hayatta kalıp İntikam almak isteyecektir. Dündar, Kayı Obası’nda darbe yapıp beyliği almaya niyetlenirken işleri istediği gibi gitmiyor. Baba evine dönen Bala Hatun, Osman Bey’den vazgeçmiş gibi görünse de sonunda Osman bey’in plan yaptığını anlayacaktır. İntikam yemini eden Aygül, Alişar’la sonunda evleniyor.  Osman bey’in düştüğü yerde etrafındakiler kim yeni bölümde bunu heyecanla bekliyoruz.

Yorum Yaz