0 comments

Kuruluş Osman 24. Bölüm Fragmanı ve 2. Fragmanı

Kuruluş Osman 24. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kuruluş Osman’ın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Kuruluş Osman yeni bölümü 3 Haziran 2020 Çarşamba günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman 24. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman dizisi 24. Bölüm ile 3 Haziran 2020 Çarşamba günü ATV’de yayınlanacak. Kuruluş Osman’ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

Kuruluş Osman 24. Bölüm 2. Fragmanı

KURULUŞ OSMAN YENİ DE NELER OLACAK?

Kuruluş Osman 24. Bölüm Fragmanı yayınlandı, dizi severler heyecanlan 24. Bölümü beklemeye başladı. Bala Hatun’la evlenecek olan Osman Bey ve Şeyh Edebalı’nın bütün desteğini alarak gazayı başlatarak Alpleri ile beraber harekete geçiyor. Moğolların uç bölgesindeki temsilcisi Alişar Bey’i ve onunla haince ittifak yapan Dündar Bey’e sonunda gerçekleri göstermeyi başarıyor.

Kuruluş Osman Yeni Bölüm Fragmanı
Kuruluş Osman Yeni Bölüm Fragmanı

Osman Bey, Alişar, Dündar ve Bahadır’ı Kayı Obası’na getirir. Dündar bey, oğlunun gerçek katilinin Alişar bey olduğunu öğrenince dünyası başına yıkılır. Alişar bey ise Osman bey’in tutsağı olarak obaya getiriliyor. Alişar Bey’i idam etmek isteyen Osman bey kim engel oluyor? Kuruluş Osman 25. Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz