0 comments

Kuruluş Osman 25. Bölüm 2. Fragmanı

Kuruluş Osman 25. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kuruluş Osman’ın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Kuruluş Osman yeni bölümü 10 Haziran 2020 Çarşamba günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman dizisi 25. Bölüm ile 10 Haziran 2020 Çarşamba günü ATV’de yayınlanacak. Kuruluş Osman’ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? 2. Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN YENİ DE NELER OLACAK?

Kuruluş Osman 25. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı, dizi severler heyecanlan 25. Bölümü beklemeye başladı. Yeni bölümün 2. fragmanında Osman Bey, Bala Hatun’la nikahının hemen sonrasında düğün için hazırlıklar yapıyor. Kayı Obası’nı büyük sürpriz gelişmeler bekliyor. Alişar tehlikesini devre dışı bırakan ve Dündar’ın gerçekleri öğrenmesini sağlayan Osman Bey; 25. bölümde Kayı Obası’nda yeni bir tehlikeyle mücadele verecek.

Uç bölgesindeki Moğol baskın ve yağmalarına karşı mücadeleye giriyor. Osman Bey, Moğollara karşı mücadeleyi nasıl yönetecek? Osman Bey, Türkmen obaların dan destek almak için plan hazırlığı yapar? Geyhatu ve Moğollar, sancak beyleri Alişar’ın öldürülmesine nasıl karşılık verecek? Dündar’ın hatalarından dolayı Alişar’la evlendirilen Aygül’ün durumu yeni bölümlerde nasıl şekillenecek? Kuruluş Osman 26. Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz