0 comments

Kuruluş Osman 26. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 26. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kuruluş Osman’ın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Kuruluş Osman yeni bölümü 17 Haziran 2020 Çarşamba günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman dizisi 26. Bölüm ile 17 Haziran 2020 Çarşamba günü ATV’de yayınlanacak. Kuruluş Osman’ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN YENİ DE NELER OLACAK?

Kuruluş Osman 26. Bölüm Fragmanı yayınlandı, dizi severler heyecanlan 26. Bölümü beklemeye başladı. Düğün toyuna Sofia’nın kurduğu tuzaktan kurtulmayı başaran Osman Bey, gazaya bütün gücüyle devam ediyor, bir zamandır mecburi ittifak yaptığı Balgay’la nihayet kozlarını paylaşıyorlar. Balgay’ın, Kongar üzerinden kendilerine kurduğu tuzakla karşıya kalan Osman Bey ve Alpleri, Balgay’a karşı hemen harekete geçiyorlar.

Hazan Hatun’un gelişi obada dengeleri nasıl değiştirecek ve ne tarafta duracağı merak konusu? Osman Bey, Balgay’ın uç bölgesindeki hakimiyetini bitirmek için harekete geçiyor? Geyhatu ve Moğollar, sancak beyleri Alişar’ın öldürülmesine karşı nasıl tepki verecek? Hazal Hatun’u gelişiyle Kayı Obası’nda dengeler kimin lehine gelişecek?

Yorum Yaz