0 comments

Kuruluş Osman 43. Bölüm 2. Fragmanı

Kuruluş Osman 43. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kuruluş Osman yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Kuruluş Osman yeni bölümü 27 Ocak Çarşamba günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman 43. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Kuruluş Osman 43. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Konstantinopolis’ten gelen yeni ordular sayesinde iyice güçlenen Nikola, cüretini artırarak bölgede bulunan tekfurları tek bayrağı altında toplayarak bir Haçlı ittifakı kurmayı başarıyor. Osman bey Beyliği aldıktan sonra amacına İnegöl Kalesi’ni koyan ve Tüm boyları birleştirmek üzere hareketlenen Osman Bey; Nikola’yı engellemek için akıllıca bir harekat planlar. Osman Bey, Ertuğrul Bey’in vasiyeti uyarınca yeni bir hatun alacağını Bala Hatun’a bildirirken; Dündar Bey ise beyliğini kabul etmiş göründüğü Osman Beye karşı plan yapmaya devam edecektir.

Kuruluş Osman 43. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Kuruluş Osman 43. Bölüm 2. Fragmanı ile 27 Ocak Çarşamba günü ATV’de yayınlanacak. Kuruluş Osman yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Kuruluş Osman Dizi Konusu

Ertuğrul Gazi’nin yokluğunda Kayı Obasını idare etmeye çalışan Dündar Bey, Alpler ve beylerle beraber Kulucahisar Tekfuru Yorgopolos’u ziyaret etmeye gidiyorlar. Amacı Ertuğrul Bey’in kurduğu düzen çerçevesince bir ticaret ve güvenlik anlaşması yapmaya niyetlenir. Fakat Kayıları burada bekleyen tek tehlike Yorgopolos’un dostluğu olmamıştır. Tekfurun, Kayı Obası ile kurduğu bu yakınlık rahatsız olan ezoterik bir yapılanma, kanlı bir savaş için harekete geçerler. Amcası Dündar Bey ile beraber kaleye giden Osman bey, yapmış olduğu kahramanlık ile bütün planları alt üst etmektedir. Yaşanan bu olaylar Kayı’nın gözü kara deli yiğidi Osman için gizli teşkilatla son derece tehlikeli bir maceranın ayak sesleridir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz