0 comments

Kuruluş Osman 45. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 45. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kuruluş Osman yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Kuruluş Osman yeni bölümü 10 Şubat Çarşamba günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman 45. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Kuruluş Osman 45. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Osman bey, kaleyi verip yeğeni Bayhoca’yı kurtarmaya niyetlidir. Osman Bey’in asıl oyunu hem kaleyi hem de yeğenini kurtarmaktır. Herkesi şaşırtıp hem kaleyi hem de yeğenini kurtarmayı başarıyor. Osman Bey, tüm boyları tek çatı altında toplamak elindeki belgelerle beraber her şeyi yapacaktır. Yeni Sancak herkes tarafından onay almaktadır. Son bölümde Osman Bey’in kayın pederi Şeyh Edabali obaya gelecektir. Yeni kuracağı düzen nasıl şekillenecek.

Kuruluş Osman 45. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Kuruluş Osman 45. Bölüm Fragmanı ile 10 Şubat Çarşamba günü ATV’de yayınlanacak. Kuruluş Osman yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Kuruluş Osman Dizi Konusu

Ertuğrul Gazi’nin yokluğunda Kayı Obasını idare etmeye çalışan Dündar Bey, Alpler ve beylerle beraber Kulucahisar Tekfuru Yorgopolos’u ziyaret etmeye gidiyorlar. Amacı Ertuğrul Bey’in kurduğu düzen çerçevesince bir ticaret ve güvenlik anlaşması yapmaya niyetlenir. Fakat Kayıları burada bekleyen tek tehlike Yorgopolos’un dostluğu olmamıştır. Tekfurun, Kayı Obası ile kurduğu bu yakınlık rahatsız olan ezoterik bir yapılanma, kanlı bir savaş için harekete geçerler. Amcası Dündar Bey ile beraber kaleye giden Osman bey, yapmış olduğu kahramanlık ile bütün planları alt üst etmektedir. Yaşanan bu olaylar Kayı’nın gözü kara deli yiğidi Osman için gizli teşkilatla son derece tehlikeli bir maceranın ayak sesleridir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz