0 comments

Kuruluş Osman 46. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 46. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kuruluş Osman yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Kuruluş Osman yeni bölümü 17 Şubat Çarşamba günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman 46. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Kuruluş Osman 46. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Bamsı Bey ve Osman Bey tuzağa düşmüştür. Bu tuzaktan kurtulmanın yolunu bulabilecekler mi? Obada ise otağa yapılan baskında gizli evrakları almayı başarabilecekler mi? Baskında diğer tarafta olan Goktuğ, Bala hatun tarafından hançerlenecektir. Diğer yandan Savcı beyde pusuya düşürülmüştür. Tüm Kayılar yeni bölümde tuzaklardan kurtulabilecekler mi?

Kuruluş Osman 46. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Kuruluş Osman 46. Bölüm Fragmanı ile 17 Şubat Çarşamba günü ATV’de yayınlanacak. Kuruluş Osman yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Kuruluş Osman Dizi Konusu

Ertuğrul Gazi’nin yokluğunda Kayı Obasını idare etmeye çalışan Dündar Bey, Alpler ve beylerle beraber Kulucahisar Tekfuru Yorgopolos’u ziyaret etmeye gidiyorlar. Amacı Ertuğrul Bey’in kurduğu düzen çerçevesince bir ticaret ve güvenlik anlaşması yapmaya niyetlenir. Fakat Kayıları burada bekleyen tek tehlike Yorgopolos’un dostluğu olmamıştır. Tekfurun, Kayı Obası ile kurduğu bu yakınlık rahatsız olan ezoterik bir yapılanma, kanlı bir savaş için harekete geçerler. Amcası Dündar Bey ile beraber kaleye giden Osman bey, yapmış olduğu kahramanlık ile bütün planları alt üst etmektedir. Yaşanan bu olaylar Kayı’nın gözü kara deli yiğidi Osman için gizli teşkilatla son derece tehlikeli bir maceranın ayak sesleridir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz