0 comments

Kuruluş Osman 47. Bölüm 2. Fragmanı

Kuruluş Osman 47. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kuruluş Osman yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Kuruluş Osman yeni bölümü 24 Şubat Çarşamba günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman 47. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Kuruluş Osman 47. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Türk kağanlarından kalan emanetlerin Targun’un eline geçmesi büyük şok yaratıyor; Osman Bey tüm emanetleri geri kurtarmak ve Bala Hatun başta olmak üzere tüm esirleri kurtarmak adına her şeyi yapar. Malhun Hatun ve Alplerinin gelmesi ise Nikola’nın planlarını alt üst ediyor. Malhun Hatun ileri ki bölümlerde Osman Bey ile evlenme yoluna girecektir.

Nikola’nın imparatorun yanına gideceğini öğrenen Osman Bey yeni bir plan kuracaktır.

Kuruluş Osman 47. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Kuruluş Osman 47. Bölüm 2. Fragmanı ile 24 Şubat Çarşamba günü ATV’de yayınlanacak. Kuruluş Osman yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Kuruluş Osman Dizi Konusu

Ertuğrul Gazi’nin yokluğunda Kayı Obasını idare etmeye çalışan Dündar Bey, Alpler ve beylerle beraber Kulucahisar Tekfuru Yorgopolos’u ziyaret etmeye gidiyorlar. Amacı Ertuğrul Bey’in kurduğu düzen çerçevesince bir ticaret ve güvenlik anlaşması yapmaya niyetlenir. Fakat Kayıları burada bekleyen tek tehlike Yorgopolos’un dostluğu olmamıştır. Tekfurun, Kayı Obası ile kurduğu bu yakınlık rahatsız olan ezoterik bir yapılanma, kanlı bir savaş için harekete geçerler. Amcası Dündar Bey ile beraber kaleye giden Osman bey, yapmış olduğu kahramanlık ile bütün planları alt üst etmektedir. Yaşanan bu olaylar Kayı’nın gözü kara deli yiğidi Osman için gizli teşkilatla son derece tehlikeli bir maceranın ayak sesleridir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz