0 comments

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 30. Bölüm Fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 30. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümü 20 Haziran 2020 Cumartesi günü saat 20:00 de Show TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 30. Bölüm Fragmanı ve Bölüm Özeti

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 30. Bölüm Fragmanında neler yaşanıyor. Kuzey, Pamuk sayesinde bir aile olabildiklerini görmüş ve bundan mutlu oluyor. Bu durumun, onlar için büyük bir adım olacağı düşünülürken tabi ki bu şekilde gerçekleşmez. Onlar Kuzeyle Yıldız’dır. Kendileriyle ve geçmişte olan olaylardan dolayı hesapları daha bitmemiştir. Bu duruma yine terapistleri el koymaktadır. Kuzeyle Yıldız’ın aslında en çok ihtiyaç duydukları ama en uzak oldukları şeyi, huzuru bulmalarını ister her ikisinden.

Aslında her şey, son derece mükemmel denecek kadar güzeldir. Aileler sonunda yaylaya dönmüşler, herkes hayatından hoşnut görünmektedir. Fakat bu sadece görünen kısımdır. Sefer, Nahide’yi mutlu etmek için perişan olmuş; bacanaklar, kızlarla görüşebilmek adına türlü belaların tam ortasında kalmış, Poyraz, Cihan’ın altında kalmış, Kuzey de Yıldız’ından istediği karşılığı alamamıştır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 30. Bölüm Fragmanı izle

bolumfragmanlari.comKuzey Yıldızı 30. Bölüm Fragmanı ile 20 Haziran 2020 Cumartesi günü Show TV’de yayınlanacak. Kuzey Yıldızı’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizi Konusu;

Kuzey’le Yıldız; köprünün üzerindeki iki inatçı keçi, Adeta aynı denizin iki köpüren dalgası. Yıldız, Kuzey’i, kendini bildiğinden beri sevmektedir. Kuzey’den başkasını gözü asla görmemiştir. İki Aile de birbirinin can dostu olduğundan Kuzey’le Yıldız’a mutlu olmaları için birer söz yüzüğü takılır. Amma ve lakin, Kuzey, üniversite okuyabilmek için İstanbul’a gittiğinde tüm verdiği sözlerini unutur, yeni aşklara yelken açmaktadır. Ailesi ve Yıldız tarafından bu durum öğrenilince, Kuzey, kendi ailesi dahil köydeki herkes tarafından dışlanır. Bundan sonra Kuzey’in ne bir memleketi, ne de bir ailesi vardır. Yıldız, Kuzey’in, yaptıklarını asla unutamamıştır.

Diğer taraftan Kuzey, aşık olduğu kadınla evlenmiş ve üç çocuk sahibi olmuş ama Yıldız’a yaşattığını tam yirmi sene sonra yaşamış, terk edilmiştir. Kuzey, yıllar önce umutla geldiği ve hayallerini, üç kızıyla beraber terk edip memleketine dönmeye karar veriyor. Kızlarıyla beraber kendisini memleketindeki insanlara kabul ettirecektir. Ama Yıldız, onu geri göndermeye, onu döndüğüne pişman etmek için her şeyi yapacaktır.

Kuzey gitmemek için, Yıldız affetmemek için, aileler de barışmamak için yeminlidir. Bu inat dolu hikayede en çok inat eden, inadından geri dönmeyen galip çıkacaktır.

Yönetmen: Ersoy Güler
Yapımı: Süreç Film

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz