0 comments

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 49. Bölüm 2. Fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 49. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümü 30 Ocak 2021 Cumartesi günü saat 20:00 de Show TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 49. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 49. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi Severlerin heyecanla beklediği en önemli soru işareti Yıldız’ın hamile olduğudur. Yıldız da aynen Kuzey’e benzemiş ve kendini tutamamış, Engin Ar’ın cezayı kendisi vermiştir. fakat bu yaptığı, bardağı taşıran son damla oluyor. Kuzey’in ailesinden çekmediği zorluk kalmayan Engin Ar, en sonunda şikayetçi oluyor. Kuzey ise bu defa problemi daha profesyonel yollarla çözmeye çalışıyor. Engin Ar’ı zorlu bir süreçten sonra ikna etmeye çalışıp, Yıldız’la beraber hapse düşmeyecektir. Engin Ar’ın ikna olacak gibi durmuyor.

Kuzey, Engin Ar sorunuyla uğraşırken kızları da ona haber vermeden yaylaya çıkıyorlar. Eninde sonunda diğer işlerde olduğu gibi bunuda ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar. Ama bu kez başları ciddi ve büyük bir beladadır.

Maviş ise, olan bitenden habersiz, Kuzey’in Engin Ar’ı ikna edeceğini düşünmekte, Kuzey’in bu probleminde üstesinden geleceğine inanmaktadır. Senelerdir süren aşkın vuslatı sadece birkaç ay mı sürecektir yoksa sevdalılar bu beladan da kurtulmayı başaracaklar mı?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 49. Bölüm 2. Fragmanı İzle!

Bolumfragmanlari.comKuzey Yıldızı 49. Bölüm 2. Fragmanı ile 30 Ocak 2021 Cumartesi günü Show TV’de yayınlanacak. Kuzey Yıldızı’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizi Konusu;

Kuzey’le Yıldız; köprünün üzerindeki iki inatçı keçi, Adeta aynı denizin iki köpüren dalgası. Yıldız, Kuzey’i, kendini bildiğinden beri sevmektedir. Kuzey’den başkasını gözü asla görmemiştir. İki Aile de birbirinin can dostu olduğundan Kuzey’le Yıldız’a mutlu olmaları için birer söz yüzüğü takılır. Amma ve lakin, Kuzey, üniversite okuyabilmek için İstanbul’a gittiğinde tüm verdiği sözlerini unutur, yeni aşklara yelken açmaktadır. Ailesi ve Yıldız tarafından bu durum öğrenilince, Kuzey, kendi ailesi dahil köydeki herkes tarafından dışlanır. Bundan sonra Kuzey’in ne bir memleketi, ne de bir ailesi vardır. Yıldız, Kuzey’in, yaptıklarını asla unutamamıştır.

Diğer taraftan Kuzey, aşık olduğu kadınla evlenmiş ve üç çocuk sahibi olmuş ama Yıldız’a yaşattığını tam yirmi sene sonra yaşamış, terk edilmiştir. Kuzey, yıllar önce umutla geldiği ve hayallerini, üç kızıyla beraber terk edip memleketine dönmeye karar veriyor. Kızlarıyla beraber kendisini memleketindeki insanlara kabul ettirecektir. Ama Yıldız, onu geri göndermeye, onu döndüğüne pişman etmek için her şeyi yapacaktır.

Kuzey gitmemek için, Yıldız affetmemek için, aileler de barışmamak için yeminlidir. Bu inat dolu hikayede en çok inat eden, inadından geri dönmeyen galip çıkacaktır.

Yönetmen: Ersoy Güler
Yapımı: Süreç Film

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz