0 comments

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51. Bölüm 2. Fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümü 13 Şubat Cumartesi günü saat 20:00 de Show TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Yıldız’ın hem hayalleri, hem büyük korkusu gerçekleşiyor. Bir taraftan dünyanın en mutlusu olurken diğer taraftan da korkuları çok artıyor. Ama bu durum Kuzey için geçerli olmayacaktır. O, en sonunda en büyük istediğine kavuşuyor. Bu sürpriz ilk günlerde hayatlarını nerdeyse hepsini değiştiriyor çünkü Kuzey, yine olağan üstü hal tedbirlerini uygulamaya koyuluyor. Çünkü Yıldız’ı gözünden bile sakınıyor. Doktorun söylediklerinin de bunda payı büyüktür. Çünkü mutluluklarının, her an kaybolma ihtimali vardır. Kuzey bunu ortadan kaldırmak için canını dişine takıyor. Kuzey sakındığı gözüne çöp batmaması adına elinden gelenin fazlasını yapmasına rağmen ikili aşık neler yaşayacak.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51. Bölüm 2. Fragmanı İzle!

Bolumfragmanlari.comKuzey Yıldızı 51. Bölüm 2. Fragmanı ile 13 Şubat Cumartesi günü Show TV’de yayınlanacak. Kuzey Yıldızı’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizi Konusu;

Kuzey’le Yıldız; köprünün üzerindeki iki inatçı keçi, Adeta aynı denizin iki köpüren dalgası. Yıldız, Kuzey’i, kendini bildiğinden beri sevmektedir. Kuzey’den başkasını gözü asla görmemiştir. İki Aile de birbirinin can dostu olduğundan Kuzey’le Yıldız’a mutlu olmaları için birer söz yüzüğü takılır. Amma ve lakin, Kuzey, üniversite okuyabilmek için İstanbul’a gittiğinde tüm verdiği sözlerini unutur, yeni aşklara yelken açmaktadır. Ailesi ve Yıldız tarafından bu durum öğrenilince, Kuzey, kendi ailesi dahil köydeki herkes tarafından dışlanır. Bundan sonra Kuzey’in ne bir memleketi, ne de bir ailesi vardır. Yıldız, Kuzey’in, yaptıklarını asla unutamamıştır.

Diğer taraftan Kuzey, aşık olduğu kadınla evlenmiş ve üç çocuk sahibi olmuş ama Yıldız’a yaşattığını tam yirmi sene sonra yaşamış, terk edilmiştir. Kuzey, yıllar önce umutla geldiği ve hayallerini, üç kızıyla beraber terk edip memleketine dönmeye karar veriyor. Kızlarıyla beraber kendisini memleketindeki insanlara kabul ettirecektir. Ama Yıldız, onu geri göndermeye, onu döndüğüne pişman etmek için her şeyi yapacaktır.

Kuzey gitmemek için, Yıldız affetmemek için, aileler de barışmamak için yeminlidir. Bu inat dolu hikayede en çok inat eden, inadından geri dönmeyen galip çıkacaktır.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz