0 comments

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. Bölüm Fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümü 20 Şubat Cumartesi günü saat 20:00 de Show TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Kuzey ve Yıldız’a nazar değiyor, çiçeği burnunda evli olan aşıklarımız büyük bir sınavla karşı karşıyalar. Kuzey, bir kez daha aynı korkuyu yaşamak, aynı riski almamak için aldığı yüksek tedbirleri arttırıyor. Bu tedbir paketinin promosyonu ise çiçeği burnunda kaynana Emine hanımdır. Yıldız’ın gardiyanı birken iki olmuştur. Ancak bu gardiyan yalnızca Yıldız’a değil, evin diğer kişilerine de kök söktürecektir. Kuzey ve Yıldız yeni normallerine ve yeni yaşamlarına alışmaya çalışırken hiç beklemedikleri şeyler görürler. Başta kötü bir sürpriz gibi görünen olay, herkes için farklı bir deneyimin başlangıcı oluyor. Ancak Kuzey’i bekleyen asıl sürpriz kendini en sona saklıyor. Ve Kuzey’in buna hazırlıklı olması son derece zordur.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. Bölüm Fragmanı İzle!

Bolumfragmanlari.comKuzey Yıldızı 52. Bölüm Fragmanı ile 20 Şubat Cumartesi günü Show TV’de yayınlanacak. Kuzey Yıldızı’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizi Konusu;

Kuzey’le Yıldız; köprünün üzerindeki iki inatçı keçi, Adeta aynı denizin iki köpüren dalgası. Yıldız, Kuzey’i, kendini bildiğinden beri sevmektedir. Kuzey’den başkasını gözü asla görmemiştir. İki Aile de birbirinin can dostu olduğundan Kuzey’le Yıldız’a mutlu olmaları için birer söz yüzüğü takılır. Amma ve lakin, Kuzey, üniversite okuyabilmek için İstanbul’a gittiğinde tüm verdiği sözlerini unutur, yeni aşklara yelken açmaktadır. Ailesi ve Yıldız tarafından bu durum öğrenilince, Kuzey, kendi ailesi dahil köydeki herkes tarafından dışlanır. Bundan sonra Kuzey’in ne bir memleketi, ne de bir ailesi vardır. Yıldız, Kuzey’in, yaptıklarını asla unutamamıştır.

Diğer taraftan Kuzey, aşık olduğu kadınla evlenmiş ve üç çocuk sahibi olmuş ama Yıldız’a yaşattığını tam yirmi sene sonra yaşamış, terk edilmiştir. Kuzey, yıllar önce umutla geldiği ve hayallerini, üç kızıyla beraber terk edip memleketine dönmeye karar veriyor. Kızlarıyla beraber kendisini memleketindeki insanlara kabul ettirecektir. Ama Yıldız, onu geri göndermeye, onu döndüğüne pişman etmek için her şeyi yapacaktır.

Kuzey gitmemek için, Yıldız affetmemek için, aileler de barışmamak için yeminlidir. Bu inat dolu hikayede en çok inat eden, inadından geri dönmeyen galip çıkacaktır.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz