0 comments

Maraşlı 4. Bölüm 2. Fragmanı

Maraşlı 4. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Maraşlı yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Maraşlı yeni bölümü 1 Şubat Pazartesi günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Maraşlı 4. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Maraşlı 4. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Maraşlı, Mahur’a onu öldürmek isteyenlerin aslında aile içinden biri olduğunu söylemektedir. Mahur bunu duyunca öfkesinden deliriyor. Maraşlı, Savaş’ın hapiste çok tutulmayacağını iyi biliyor. Maraşlı bu düşündüğünün gerçek olduğuna ulaşabilmek için Mahur’la beraber hareket etmeleri gerektiğini ifade eder. Maraşlı, can güvenliği olmayan Mahur’u koruyabilmek adına onu ıssız bir dağ evine götürüyor. Bu ortadan kaybolma Türel ailesinde panik sevk eder.

Maraşlı 4. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Maraşlı 4. Bölüm 2. Fragmanı ile 1 Şubat Pazartesi günü ATV’de yayınlanacak. Maraşlı yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Maraşlı Dizi Konusu

Maraşlı, hikayesi Özel Kuvvetlerden ayrılan eski bir askerdir. Karakterimiz kendine bir sahaf dükkanı açıp tüm yaşamını hasta olan kızı Zeliş ile ilgilenerek ve dükkanın da kitap satarak hayatını geçirmektedir. Ta ki bir gün dünyalar güzeli Mahur Türel, Maraşlı’nın sahaf dükkanından içeri girene kadardır. Türkiye’nin önde gelen iş adamlarından Aziz Türel’in, çocuklarından en değerlisi olan Mahur’un başı o gün çektiği bir fotoğraf yüzünden derde girene kadardır. Mahur’un farkında olmadan karıştığı olaydan, hayatını ise Maraşlı kurtarmaktadır. Tanıştıkları o gün kaderleri tamamı ile birbirine bağlanıyor. Artık Mahur’un hayatı tehlikede ve Maraşlı ile beraber üstesinden gelmeye başlarlar.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz