0 comments

Maraşlı 5. Bölüm 2. Fragmanı

Maraşlı 5. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Maraşlı yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Maraşlı yeni bölümü 8 Şubat Pazartesi günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Maraşlı 5. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Maraşlı 5. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Aziz Türel, Necati ve İlhan yanan arabadan kurtulmayı başarıyor. Fakat Necati bu anlarda yaşadığı duyguyu hiç unutamayacaktır. Necati’nin babası ve kardeşiyle uğradığı bu hayati durum nedir? Maraşlı, Mahur’u kaçıran Savaş’ı iyiden iyiye sıkıştırır. Savaş, Mahur’un babası ile alakalı şüpe duymasını sağlıyor. Babasının çok eski ortağı Ömer Bey’den bahsederek başarıyor. Savaş, Maraşlı’dan kaçmayı başarıyor. Mahur artık Maraşlı’da başka kimseye güvenemez. Maraşlı’nın yanında kendisini son derece güvende olduğunu söyleyen Mahur’a ailesi şiddetle karşı çıkıyor.

Maraşlı 5. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Maraşlı 5. Bölüm 2. Fragmanı ile 8 Şubat Pazartesi günü ATV’de yayınlanacak. Maraşlı yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Maraşlı Dizi Konusu

Maraşlı, hikayesi Özel Kuvvetlerden ayrılan eski bir askerdir. Karakterimiz kendine bir sahaf dükkanı açıp tüm yaşamını hasta olan kızı Zeliş ile ilgilenerek ve dükkanın da kitap satarak hayatını geçirmektedir. Ta ki bir gün dünyalar güzeli Mahur Türel, Maraşlı’nın sahaf dükkanından içeri girene kadardır. Türkiye’nin önde gelen iş adamlarından Aziz Türel’in, çocuklarından en değerlisi olan Mahur’un başı o gün çektiği bir fotoğraf yüzünden derde girene kadardır. Mahur’un farkında olmadan karıştığı olaydan, hayatını ise Maraşlı kurtarmaktadır. Tanıştıkları o gün kaderleri tamamı ile birbirine bağlanıyor. Artık Mahur’un hayatı tehlikede ve Maraşlı ile beraber üstesinden gelmeye başlarlar.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz