0 comments

Maraşlı 6. Bölüm Fragmanı

Maraşlı 6. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Maraşlı yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Maraşlı yeni bölümü 15 Şubat Pazartesi günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Maraşlı 6. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Maraşlı 6. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Mahur, Maraşlı ile beraber arkadaşı Kemal’in sergisine ziyarete giderler. Kemal, Mahur’u bir sanatsever biri ile tanıştırır. Kemal’in aslında tanıştırdığı Maraşlı ve Mahur için gergin anların başladığını görüyoruz. Maraşlı ve Mahur sergide Savaş ile tekrar karşı karşıya geliyorlar. Mahur’a ifadesini değiştirmesini isterken. Savaş bu sefer tutuklanacak mı? İlhan, Ozan’ı arar, Maraşlı ise konuşmalara tanık olur. Ozan’ın nerede olduğunu öğreniyor. Maraşlı, Nevzat’a bir kulübe ayarlamasını söyler. Ozan’ı alıp kulübede sorgulamak istiyor. Maraşlı’nın Ozan’la alakalı planı nedir? Savaş usulca bir anlaşma yapmak istiyor.

Maraşlı 6. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Maraşlı 6. Bölüm Fragmanı ile 15 Şubat Pazartesi günü ATV’de yayınlanacak. Maraşlı yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Maraşlı Dizi Konusu

Maraşlı, hikayesi Özel Kuvvetlerden ayrılan eski bir askerdir. Karakterimiz kendine bir sahaf dükkanı açıp tüm yaşamını hasta olan kızı Zeliş ile ilgilenerek ve dükkanın da kitap satarak hayatını geçirmektedir. Ta ki bir gün dünyalar güzeli Mahur Türel, Maraşlı’nın sahaf dükkanından içeri girene kadardır. Türkiye’nin önde gelen iş adamlarından Aziz Türel’in, çocuklarından en değerlisi olan Mahur’un başı o gün çektiği bir fotoğraf yüzünden derde girene kadardır. Mahur’un farkında olmadan karıştığı olaydan, hayatını ise Maraşlı kurtarmaktadır. Tanıştıkları o gün kaderleri tamamı ile birbirine bağlanıyor. Artık Mahur’un hayatı tehlikede ve Maraşlı ile beraber üstesinden gelmeye başlarlar.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz