0 comments

Maraşlı 7. Bölüm 2. Fragmanı

Maraşlı 7. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Maraşlı yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Maraşlı yeni bölümü 22 Şubat Pazartesi günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Maraşlı 7. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Maraşlı 7. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Savaş, Mahur’u kaçırıyor, zindan gibi bir alanda hapis tutar. Mahur’a çok kötü davranıyor. Mahur, ilk defa ölüme bu kadar yaklaştığını düşünüyor. Mahur, Maraşlı’nın öldüğünü düşünmektedir. Maraşlı, Mahur’u kurtarmak adına nasıl bir plan yapacak? Savaş, Aziz’den; Mahur’un, ailesiyle ilgili gerçekleri öğrenmesini istemiyorsa, bunun karşılığında Maraşlı’yı öldürmesini talep eder. Aziz, kızını kaybetmemek adına Maraşlı’yı öldürmeyi düşünmektedir. Aziz’den uzun zamandır şüphe duyan Maraşlı’nın bu anlaşmadan haberi nasıl olacak? Tüm kozlarını oynayan Savaş, Ozan’ı da tehdit ediyor. Mahur, arkadaşı Betül’ün düzenlediği kermese Zeliş’i de davet ediyor. Zeliş bu kermeste neler bekliyor? 

Maraşlı 7. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Maraşlı 7. Bölüm 2. Fragmanı ile 22 Şubat Pazartesi günü ATV’de yayınlanacak. Maraşlı yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Maraşlı Dizi Konusu

Maraşlı, hikayesi Özel Kuvvetlerden ayrılan eski bir askerdir. Karakterimiz kendine bir sahaf dükkanı açıp tüm yaşamını hasta olan kızı Zeliş ile ilgilenerek ve dükkanın da kitap satarak hayatını geçirmektedir. Ta ki bir gün dünyalar güzeli Mahur Türel, Maraşlı’nın sahaf dükkanından içeri girene kadardır. Türkiye’nin önde gelen iş adamlarından Aziz Türel’in, çocuklarından en değerlisi olan Mahur’un başı o gün çektiği bir fotoğraf yüzünden derde girene kadardır. Mahur’un farkında olmadan karıştığı olaydan, hayatını ise Maraşlı kurtarmaktadır. Tanıştıkları o gün kaderleri tamamı ile birbirine bağlanıyor. Artık Mahur’un hayatı tehlikede ve Maraşlı ile beraber üstesinden gelmeye başlarlar.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz