0 comments

Masum 25. Bölüm Fragmanı

Masum 25. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 16 Nisan 2020 Salı günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 25. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Masum 25. Bölüm Fragmanı izleyicilerle beraber. Rashi evin yönetimi kendisine geçtiği için seviniyor fakat Kokila onun bu sevincini kursağında bırakmayı çok güzel bir şekilde başarır. Tüm bulaşıkları yıkamak zorunda kalan Rashi çok sinirlenir. Rashi yanlış yaptıkça Kokila onu fırçalar. Rashi bulaşıkları yıkarken bir tabağı kırar ve iyi yıkamaz. Mutfağa giren Kokila ayağına cam batınca Rashi’yi çağırır ve ona hesap soruyor. Rashi Gopi’ye iftira atmak ister fakat çabası boşa düşer. Rashi evin yönetimini üzerine almaktan vaz mı geçecek?

MASUM DİZİ KONUSU:

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini cekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Masum 26. bölüm fragmanı izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz