0 comments

Masum 26. Bölüm Fragmanı

Masum 26. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 17 Nisan 2020 cum günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 26. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM 26. BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Masum 26. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Kokila tören lazım olan her şeyi Rashi’nin yapmasını istiyor. Herkesin olduğu yerde oruç tutacağını söyleyen Rashi gizlice dışarı çıkar ve yemek yer. Rashi’nin dışarıda yemek yediği ortaya çıkınca Kokila ve Hetal büyük bir şok yaşıyor.

Masum 26. Bölüm Fragmanı
Masum 26. Bölüm Fragmanı

Tören bittiğinde Kokila evin tüm anahtarlarını Rashi’ye verir ve tüm kapıları kilitlemesini istiyor. Rashi herkes uyuduktan sonra kapıları kilitler fakat bir tanesini unutur ne yazıkki. Bunu bilen bir hırsız eve girer ve evi soyar. Gopi gelen sesler üzerine kalkıp evi kontrol etmek ister ve hırsızla yüz yüze gelir. Çok korkan Gopi hırsızın elinden kurtulabilecek mi?

MASUM DİZİ KONUSU:

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini cekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Yorum Yaz