0 comments

Masum 27. Bölüm Fragmanı

Masum 27. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 18 Nisan 2020 cumartesi günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 27. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM 27. BÖLÜM NELER OLACAK?

Masum 27. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Gopi hırsızla karşılaşınca çok korkuyor. Fakat aklına bir plan gelir ve hırsızı etkisiz hale getirmeyi başarmayı bilir. Hemen evdekilere haber veren Gopi sakinleşmekte çok zorlanıyor. Ahem ve Jigar hırsızı yakalayıp bağlıyorlar fakat hırsız kaçmayı başarıyor. Eve gelen polisler hırsızın kaçtığını görünce onlara artık yapacak bir şeylerin olmadığını söyler. Ahem ise Gopi’nin hırsızın kaçmasına yardım ettiğini düşünmektedir. Fakat Kokila evdeki her kötü olayın sorumlusunun Gopi olmadığını söyleyip onu korumaya geçer. Annesinden böyle bir tepki beklemeyen Ahem olay karşısında ne yapacak?

MASUM DİZİ KONUSU:

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Masum 28. Bölüm fragmanı tıklayıp izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz