0 comments

Masum 28. Bölüm Fragmanı

Masum 28. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 19 Nisan 2020 pazar günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 28. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM 28. BÖLÜM NELER OLACAK?

Masum 28. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Kokila Rashi’nin ev işleri için yalan söylediğini anlıyor. Gopi’den Rashi’ye yardım etmemesini isteyen Kokila’nın nazik ve sıcak tavırları Gopi’yi mutlu ediyor. Kokila Rashi’den ailenin bir aylık ihtiyaclarını öğrenmesini ve hemen almasını istiyor. Evdeki herkesin kullandığı malzemelerin listesini çıkarmaya uğraşan Rashi çok zorlanıyor. Urmila ise kızını ziyaret etmek için evlerine geliyor. Urmila kızının çok iş yaptığını görünce kendince bir önlem almaya çalışıyor. Öfkesini Gopi’den çıkaran Urmila Kokila’yla baş etme konusunda zorlanıyor.

MASUM DİZİ KONUSU:

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini cekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Masum 29. Bölüm Fragmanı tıklayıp izleyebilir. Özetini okuyabilirsiniz.

Yorum Yaz