0 comments

Masum 29. Bölüm Fragmanı

Masum 29. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 20 Nisan 2020 Pazartesi günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 29. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM 29. BÖLÜM NELER OLACAK?

Masum 29. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Kokila Rashi’nin evdeki işleri konusunda yalan söylediğini anlıyor. Gopi’den Rashi’ye yardımcı olmasını isteyen Kokila’nın yakın tavırları Gopi’yi çok mutlu etmektedir. Kokila Rashi’den evdeki ailenin bir aylık ihtiyacının ne olduğunu ve almasını istemektedir. Herkesin kullandığı ürünlerin listesini çıkarmaya çalışan Rashi çok aşırı şekilde zorlanıyor. Urmila ise kızını ziyaret etmek için evlerine geliyor. Urmila kızının gereğinden fazla iş yaptığını görünce kendince bir önlem almaya çalışmaktadır. Hırsını Gopi’den çıkaran Urmila Kokila’yla baş edebilecek sorusu izleyicilerin kafasında cevap bekliyor.

MASUM DİZİ KONUSU:

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini cekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Yorum Yaz