0 comments

Masum 30. Bölüm Fragmanı

Masum 30. Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 21 Nisan 2020 Salı günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 30. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM 30. BÖLÜM NELER OLACAK?

Masum 30. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Gopi tuttuğu orucu Ahem gelmeden açtığını gören Kokila onu cezalandırıyor. Depoda tek başına kalan Gopi ağlamaya başlar. Kokila Ahem’le konuşunca Gopi’nin aslında onun ne kadar masum olduğunu anlıyor. Ahem’in Gopi’ye çok ağır şeyler söylediğini öğrenen Kokila yaptığı hatanın kısa zamanda farkına varıyor ve büyük bir ikilem de kalır. Hemen Gopi’nin yanına giden Kokila onu yerde baygın bir şekilde buluyor. Aşırı endişelenen Kokila herkesin içinde fırçaladığı Gopi’nin kırılan gururunu onarabilmek için neler yapacak 30. Bölümde merakla bekliyoruz.

Masum 31. Bölüm Fragmanı tıklayıp izleyebilirsiniz.

MASUM DİZİ KONUSU:

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini cekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Yorum Yaz