0 comments

Masum 31. Bölüm Fragmanı

Masum 31. Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 22 Nisan 2020 Çarşamba günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 31. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM 31. BÖLÜM NELER OLACAK?

Masum 31. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 31. Bölüm fragmanında neler olduğunu anlamaya çalışıyor. Kinjal’in yağtığı planı işe yaramaz ve Mehta ailesi nişan tarihini belirlemek adına eve gelir. Köşeye sıkıştığını düşünen Kinjal evden kaçıp gitmeye karar veriyor. Diğer yandan Rashi kendisinden beklenen sorumlulukları yerine getirmeyince Kokila’nın siniriyle karşı karşıya kalmaktadır.

Gopi ise ailecek düzenlenen törene Kinjal’in oynadığı oyun yüzünden katılamaz. Kokila tarafından cezalandırılan Gopi göz yaşlarını tutamamaz ve ağlamaya başlar. Kokila ise Kinjal’in tavırlarından şüphelenmeye başlıyor. Kokila Kinjal’in evden kaçmayı düşündüğünü anlayacak mı? Masum 32. Bölüm fragmanı yayında heyecanla bekliyoruz.

MASUM DİZİ KONUSU:

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor. Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini cekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir

Yorum Yaz