0 comments

Masum 313. Bölüm Fragmanı

Masum 313. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 29 Ocak Cuma günü saat 15:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 313. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşancak?

Masum 313. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Rada’nın bebeği dünyaya geliyor ve Kokila onun bir zaman annesiyle kalması gerektiğini söylüyor. Evden hiç gitmek istemeyen Rada, bebeği önemsiyormuş gibi davranmaktadır. Rada’ya hiç güvenmeyen Kokila bir dadıyla anlaşıyor. Rada Kokila’nın amacını öğrenince hemen harekete geçiyor. Dadı geldiğinde onu kendi tarafına çekmek isteyen Rada onunla konuşmanın her yolunu arayacaktır.

Masum 313. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masum 313. Bölüm Fragmanı ile 29 Ocak Cuma günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitleyecek. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz