0 comments

Masum 314. Bölüm Fragmanı

Masum 314. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 30 Ocak Cumartesi günü saat 15:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 314. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Masum 314. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Bakıcıyı bir şekilde kendisine inandırmayı başaran Rada evden kaçıyor. Tüm her yerde kendisini arayan polis sonunda onun izine ulaşmayı başarıyor. Cigar’ı arayan polis memuru kendilerinin karakola gelmesini istemektedir. Rada ise karakoldan kaçmak için fırsat aramaktadır. Bebeği doyurmak için bir odaya giren Rada Modi ailesi içeri gelmeden kaçmayı başarıyor. Rada’yı arama için yollara düşen Gopi’yi nasıl bir sürpriz bekliyor merak konusu.

Masum 314. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masum 314. Bölüm Fragmanı ile 30 Ocak Cumartesi günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitleyecektir. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz