0 comments

Masum 315. Bölüm Fragmanı

Masum 315. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 31 Ocak Pazar günü saat 15:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 315. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Masum 315. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Rada Gopi’yi arar ve Rashi’yi vermek için para ister. Ahem’e durumu bildiren Gopi parayı hazırlamasını ister. Bir nehrin kenarında buluşmayı isteyen Rada Gopi’ye oyuncak bebek verir ve parayı alıp kaçar. Bebeği alamayan Kokila ve Gopi yıkılır. Onları parmağında oynatan Rada yeni bir plan yapar. Gopi’yle yeniden buluşmak isteyen Rada o geldiğinde bebeği nehre atar. Hiç düşünmeden nehre atlayan Gopi bebeği eline aldığında yine kandırıldığını anlar.

Masum 315. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masum 315. Bölüm Fragmanı ile 31 Ocak Pazar günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz