0 comments

Masum 316. Bölüm Fragmanı

Masum 316. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 1 Şubat Pazartesi günü saat 15:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 316. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Masum 316. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar.  Gopi’yle tekrardan buluşmak isteyen Rada o yanına geldiğinde bebeği nehre atıyor. Hiç bir düşünmeden kendini nehre atan Gopi bebeği kurtardığında yine kandırıldığını anlıyor. Çok sinirlenen Gopi Rada’nın karşısına dikilir ve tüm kinini kusar. Rada karşısında çaresizce kalan Gopi’yi nasıl bir sürprizle karşılaşacak.

Masum 316. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masum 316. Bölüm Fragmanı ile 1 Şubat Pazartesi günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz