0 comments

Masum 317. Bölüm Fragmanı

Masum 317. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 2 Şubat Salı günü saat 15:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 317. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Masum 317. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Gopi Rada’yı öldürünce hapse atılıyor. Geçen onca sene Modi ailesinde bir sürü şey değişmiştir. Ceza evinden çıkan Gopi çıkar çıkmaz ailesinin yanında alıyor. Eve döndüğünde ilk olarak Rashi’yle karşılaşan Gopi ona sarılıyor. Büyümüş genç kız olan Mira ve Vidya sürekli didişiyorlar. Vidya ablası olan Mira yüzünden devamlı zorluk çekiyor. Gopi Rashi’nin kendisine anne diye seslenmesiyle büyük bir şok yaşıyor. Rashi’nin Cigar’ın öz babası olduğunu bilmediğini anlayan Gopi ne yapacağını şaşırmakta. Gopi yeni yaşamına uyum sağlayabilecek mi?

Masum 317. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masum 317. Bölüm Fragmanı ile 2 Şubat Salı günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz